شرکت طراحی صنعتی ژینورا، ارائه‌ی خدمات طراحی، مشاوره و تولید محصول

:نویسنده
:تاریخ انتشار
طراح صنعتی

طراحان صنعتی چگونه اند ؟

طراح صنعتی

طراحان صنعتی چگونه اند ؟

آیا شما مناسب طراح صنعتی هستید؟

نمونه کار یک طراح صنعتی

طراحان صنعتی دارای شخصیت های متمایزی هستند .

آنها معمولاً افراد هنری هستند ، به این معنی که آنها خلاق ، شهودی ، حساس ، بیانگر و بیانگر هستند. آنها بدون ساختار ، اصلی ، غیر‌منطبق و نوآور هستند. برخی از آنها همچنین مبتکرانه هستند ، به این معنی که ماجراجو ، بلند پرواز ، قاطع ، برون گرا ، پرانرژی ، مشتاق ، با اعتماد به نفس و خوش بین هستند.

آیا این شبیه شما است؟ پس با ما تماس بگیرید . شماره تماس ژینورا  21665771960

دفاتر طراحی صنعتی

محل کار طراحان صنعتی چگونه است ؟

اگرچه آنها عمدتا در دفاتر کار می کنند ، اما ممکن است به امکانات آزمایش ، مراکز طراحی ، کارگاه های ساخت ، سایتهای نمایش مشتری ، خانه یا محل کار کاربران و مکان‌هایی که محصول تولید می شود ، سفر کنند.

اکثر طراحان صنعتی به صورت تمام وقت کار می کنند ، به ویژه اگر در تولید کنندگان ، شرکت های بزرگ یا شرکت های طراحی مشغول به کار شوند.


RKS شرکت طراحی صنعتی

بسیاری از طراحان صنعتی خود مشغول هستند یا در شرکت هایی کار می کنند که آنها را به سازمان های دیگر که نیاز به خدمات طراحی صنعتی دارند ، معرفی می کنند.

در این موارد ، طراحان صنعتی اغلب روزهای کاری خود را برای ملاقات با مشتریان عصرها یا آخر هفته تنظیم می کنند. علاوه بر این ، آنها ممکن است بخشی از زمان خود را صرف جستجوی پروژه های جدید یا رقابت با طراحان دیگر برای عقد قرارداد کنند.

طراحی صنعتی شغل مناسب شما است ؟

اولین قدم برای انتخاب شغل این است که اطمینان حاصل کنید که واقعاً مایل به انجام این حرفه هستید یا خیر .

شما نباید وقت خود را برای انجام کاری که نمی خواهید انجام دهید هدر دهید.

آینده شغلی رشته طراحی صنعتی در ایران باید گفت اوضاع درآمد طراحان صنعتی در ایران چندان مناسب نیست و نمی توان به داشتن درآمدی بالا از طریق کار در آن امیدوار بود.

علت مناسب نبودن درآمد رشته طراحی صنعتی در ایران نیز نبود سرمایه گذار در زمینه های مختلف برای ایده ها و طرح های جدید و نوین افراد متخصص در این زمینه باشد.

پست‌های پیشنهادی

پروژه ای دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

+982166577196