ارتباط با شرکت طراحی صنعتی

درباره ژینورا

درباره ما

ژینورا یک استودیو طراحی، تولید، و مشاوره است که با استفاده از رویکرد طراحی کاربر محور، تفکر طراحی و دانش مهندسی برای پیشبرد طراحی محصول فیزیکی، طراحی محصولات دیجیتال و معماری صنعتی استفاده می‌کند.

پیشینه ما

فعالیت ژینورا در سال ۲۰۱۷ با عنوان واحد فناور “بازتاب طراحی در تولید” مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس توسط کوروش خان محمدی آغاز شد و اولین فعالیت‌های خود را در زمینه طراحی بدنه محصولات پزشکی، مبلمان و روشنایی انجام داد.

جوایز و افتخارات

Red Dot Design Award
iF Design Award
Iran Design Award

تیم ما

تیم ژینورا متشکل از طراحان صنعتی و مهندسین است که از بهترین دانشگاه‌ها و با تخصص‌های مختلف فارغ‌التحصیل شده‌اند و تجربیات دانشگاهی خود را در طراحی برای ساخت تجربه‌ی بهتر برای کاربران به کار می‌برند تا تولیدکنندگان محصولات مختلف را از ابتدا تا مرحله تولید همراهی کنند.

پروژه ای دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

آخرین محصولات

طراحی بطری روغن موتور لیکوتک

بسته بندی یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در فروش و برند سازی یک محصول و یک برند است. یکی از اصلی ترین معیارهای طراحی بسته بندی، معیار خاص بودن محصول است که بتواند محصول را از سایر محصولات رقبا متمایز سازد. شرکت طراحی صنعتی ژینورا افتخار دارد که طراحی بسته بندی محصولات شرکت آترون روانکاران مانا را طراحی نموده که توانسته است با این طراحی خاص در کنار رقبا خود را متمایز سازد.

سال طراحی

1402

مدت طراحی

3 ماه

کارفرما

آترون روانکاران مانا

سال طراحی

1402

کارفرما

آترون روانکاران مانا

آخرین محصولات

طراحی صنعتی کولر آبی هوشمند

مدت هاست که کولرهای آبی یکی از پرطرفدارترین سیستم های خنک‌کننده هستند. اما کولرهای آبی هوشمند، به عنوان نسل جدید این دستگاه‌ها، می‌توانند مشکلات نسل‌های قدیمی کولرهای آبی را حل کنند. از جمله مزایایی که هوشمند شدن کولرهای آبی با خود به همراه دارند، کاهش مصرف برق و افزایش راحتی استفاده است. شرکت طراحی صنعتی ژینورا با ارائه طراحی منحصر به فرد و بهینه برای کولر آبی هوشمند شرکت سنگرکار، توانسته است عملکرد این سیستم خنک‌کننده و تعامل کاربران با آن را بهبود ببخشد.
طراحی-صنعتی-کولر-آبی-هوشمند

سال طراحی

1401

مدت طراحی

8 ماه

کارفرما

شرکت سنگرکار

سال طراحی

1401

کارفرما

شرکت سنگرکار

آخرین محصولات

طراحی صنعتی قفل در هوشمند

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های روزمره، تأمین امنیت فضاهایی است که در آن‌ها کار و فعالیت می‌کنیم. قفل‌های در هوشمند می‌توانند ابزار بسیار مؤثری برای این هدف باشند. قفل‌های معمولی نیاز به کلید فیزیکی دارند و ممکن است به راحتی شکسته یا گم شوند؛ اما قفل‌های هوشمند با اپلیکیشن‌های موبایل، کدهای دیجیتال، اثر انگشت و ریموت قابل باز شدن هستند. شرکت طراحی صنعتی ژینورا با توجه به این ویژگی‌ها، قفل‌ در هوشمندی طراحی کرده است که نه تنها امنیت را افزایش می‌دهد، بلکه تجربه کاربری بهتری نیز ارائه می‌دهد.
طراحی-صنعتی-قفل-در-هوشمند

سال طراحی

1401

مدت طراحی

3 ماه

کارفرما

جناب آقای نبوی

سال طراحی

1401

کارفرما

جناب آقای نبوی

+982188961220